Izdeviecība "Latvijas Mediji" piedāvā plašu kalendāru klāstu jebkurai gaumei. Izvēlies kalendāru īpaši piemērotu savām vajadzībām:

"Latvijas Avīzes" kalendārs 2024

Populārākais sienas kalendārs Latvijā

Lasītāju iecienīts sienas kalendārs ar gleznainiem fotogrāfa Andra Eglīša Latvijas dabasskatiem, biodinamiskās lauksaimniecības speciālistes un agronomes  Ārijas Rudlapas ieteikumiem un padomiem dārza darbiem. Kalendāra lietotāju ērtībai līdzās svētku un atceres, kā arī karoga izkāršanas dienu sarakstam un vārdadienām tajā atrodams ļoti plašs astronomisko un astroloģisko datu kopums – saules un mēness lēktu un rietu laiki, mēness fāzes un sezonālo ekvinokciju laiki, mēness ieiešanas zodiākos laiki, magnētisko vētru laiki un citas noderīgas lietas. Kalendārs tapis sadarbībā ar SIA”Toode”.

- Agronomes Ārijas Rudlapas ieteikumi un padomi dārza darbiem katram mēnesim
- Norādītas karogu izkāršanas dienas
- Saules un mēness lēktu un rietu laiki
- Mēness fāzes, zodiakālie un sezonālo ekvinokciju laiki
- Magnētisko vētru laiki
- Lieli cipari, vārda un svētku dienas

3,44 EUR
PIRKT                                                                       

"Kaķi" kalendars 2024
Kvadrāta formas sienas kalendārs ar kaķu attēliem  – lielāka izmēra cipari ļaus saskatīt datumus, nepieejot pie tā. Savukārt lielāki datumu lodziņi būs parocīgi nelielu piezīmju veikšanai – lai itin nekas netiek aizmirsts! Par vāka modeli šogad izvēlēts rudais "naudas" kaķītis – lai 2024. gadā labklājība valda katra kaķu mīļotāja mājās!

- Kvadrāta forma ar 12 dažādiem emocionāli piesātinātiem kaķu attēliem
- Lielāka izmēra cipari ļaus saskatīt datumus, nepieejot pie tā
- Lielāki datumu lodziņi parocīgi nelielu piezīmju veikšanai
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


4,50 EUR
PIRKT
"Suņi" kalendārs 2024
Sienas kalendārs kvadrāta formātā ar 12 krāsainiem liela formāta dažādu šķirņu suņu fotoattēliem. Kalendārā atradīsiet svētku dienu sarakstu, vārda dienas, kā arī atzīmētas mēness fāzes, lielie dienu lodziņi būs parocīgi nelielu pierakstu un atzīmju veikšanai ikdienas un svētku reižu plānošanā.

- Lieli dienu lodziņi nelielu pierakstu un atzīmju veikšanai ikdienas un svētku reižu plānošanā
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas4,50 EUR
PIRKT
"Ziedi" kalendārs 2024
 
Krāšņais kalendārs visa gada garumā priecēs lietotāju ar 12 piemeklētiem ziedu attēliem. Kalendāra kvadrātformāts nodrošina lielu laukumu kā ziedu fotogrāfijām, tā kalendārija sadaļai – tajā ir pietiekami vietas, lai veiktu nelielas piezīmes, atzīmētu draugu un tuvinieku dzimšanas dienas, kā arī svarīgākos darbus. Kalendārā atzīmētas svētku un atceres dienas, vārdadienas un mēness fāzes.

- Kalendāra kvadrātformāts nodrošina lielu laukumu kā ziedu fotogrāfijām, tā kalendārija sadaļai
- Lieli dienu lodziņi, lai veiktu nelielas piezīmes, atzīmētu draugu un tuvinieku dzimšanas dienas, kā arī svarīgākos darbus
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


4,50 EUR
PIRKT
"Sējas un ražas" kalendārs  2024
Šis ir noderīgs informācijas avots un padomdevējs dārza, mājas un sētas darbu veikšanā tiem vislabvēlīgākajā laikā – pēc biodinamiskās saimniekošanas metodes – atbilstoši Sakņu, Ziedu, Lapu un Augļu dienām. Metodes pamatā ir atziņa, ka zeme jāapsaimnieko, dārzi jāsējun jāstāda, augi jākopj un raža jāvāc, ņemot vērā kosmisko spēku ietekmi. Pateicoties Zemes un Visuma enerģiju mijiedarbībai to ievērojot, viss notiks harmoniski, zeme netiks noplicināta un dos bagātīgu ražu. 2023. gada Sējas un ražas kalendāru veidojusi Ārija Rudlapa. Viņa aplēsusi dārza darbiem labvēlīgākos un ne tik ieteicamos laikus, sagatavojusi konkrētus ieteikumus, ko vērts paturēt prātā un pārbaudīt praksē savās dobēs un laukos. Viņa ir lauksaimniecības profesionāle, ilgus gadus strādājusi Latvijas Lauku konsultāciju dienesta Kuldīgas birojā, bet tagad strādā par inspektori sertifikācijas institūcijā “Vides kvalitāte” un joprojām kopj savu zemīti, praksē pārliecinoties par biodinamiskās saimniekošanas likumsakarībām.

- Ieteikumi dārza darbiem Sakņu, Augļu, Ziedu un Lapu dienās
- Mēness fāzes
- Informācija grupēta un izkārtota ērti pārskatāmā veidā
- Iedvesmojošas fotogrāfijas
- Lieli cipari, vārda un svētku dienas

5,15 EUR
PIRKT
Nedēļu kalendārs 2024 
 
Lasītāju iemīļotajā Nedēļas kalendārā šogad ar padomiem dzīvespriekam katru nedēļu dalās “Pavasara studijas” vadītāja Inese Prisjolkova. Lai ikdienas garīgās prakses gudri papildinātu ar praktiskām rūpēm par sevi, kalendārā atradīsiet arī astroloģes Aijas Austrumas  ieteikumus par to, kā izmantot zvaigžņu stāvokli savā labā, plānojot darbus un atpūtu.

- Astroloģes Aijas Austrumas ieteikumi veiksmīgai ikdienai
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes
- Dzīvespriecīgas noskaņu bildes katrai nedēļai

5,43 EUR
PIRKT

Mazās maģijas kalendārs 2024

Īpašs kalendārs tām un tiem, kuri izjūt sevi kā dabas daļu un saista ikdienu ar lielajiem dabas cikliem – Saules, Mēness un planētu kustību. Kalendārs kā palīgs laika plānošanai tapis, gadu gaitā apkopojot astroloģes Aijas Austrumas pieredzi un novērojumus, kā arī atradumus rituālu prakses jomā. Kalendāru veido piemērotākā laika ieteikumi mājas un dārza darbu veikšanai, veselības uzturēšanai, skaistumkopšanai, lietišķu aktivitāšu, naudas lietu, jaunu sākumu plānošanai, rituāliem un citām lietām, kas kārtīgai spīganai jāzina.

- Vārda dienas, svētku un atceres dienas
- Mēness fāzes, zīmes un čika laiki
- Dienas svarīgiem sākumiem
- Pirts un zāļu vākšanas dienas
- Piemērotākie laiki dārza un mājas darbiem
- Astroloģiskie ieteikumi skaistumkopšanai
- Riskantie Saules un Mēness aptumsumi un Merkura cilpas, kad jāņem pauze
- Īpašās stundas zīlēšanai, čeku dedzināšanai un talismanu radīšanai
- Rituāli katram mēnesim

3,99 EUR
PIRKT
Kalendārs 2024. Draugi

Šis kalendārs neatstās vienaldzīgus ne lielus, ne mazus dabas draugus. Tā varoņi – dažādu izmēru astaini un pūkaini mājdzīvniekiem – satikušies fotogrāfijās, lai vēlreiz apliecinātu, ka draudzībai nav robežu! Kalendārs būs lielisks risinājums tiem, kam nepieciešams tikai viens kalendārs, taču sirdī vieta daudziem mājas mīluļiem. Kalendārā atrodas svētku, atceres un vārdadienas, kā arī atzīmētas mēness fāzes.

- Lielisks risinājums tiem, kam nepieciešams tikai viens kalendārs, taču sirdī vieta daudziem mājas mīluļiem: suņiem, kaķiem, zirgiem, kāmīšiem utt.
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

2,43 EUR
PIRKT

Kaķu kalendārs 2024

Sienas kalendārs īpaši kaķu mīļotājiem. Rudu, melnu, baltu, pelēku un strīpainu, mazu un lielu pūkaiņu bildes  katram gada mēnesim. Kā mēdz teikt francūži – "Suns var būt brīnišķīga
 proza, bet tikai kaķis ir dzeja.

- Rudu, melnu, baltu, pelēku un strīpainu, mazu un lielu pūkaiņu bildes  katram gada mēnesim
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas2,43 EUR
PIRKT

Suņu kalendārs 2024

 
Šajā sienas kalendārā lietotājs  līdztekus kvalitatīvai suņu attēlu izlasei atradīs svētku, atceres un vārda dienu sarakstu, kā arī atzīmētas mēness fāzes. Atšķirībā no otra tāda pat formāta kalendāra, šeit kalendārija daļā cipari veidoti lielāki un tumšāki visiem, sevišķi domājot par to suņumīļu auditoriju, kas vēlas datumus saskatīt pa gabalu vai to apskatīšanai nelietot brilles.

- 12 rotaļīgu, nebēdnīgu un drosmīgu, mazu un lielu suņu attēli
- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


2,43 EUR
PIRKT

Makšķernieka kalendārs 2024

 
Makšķernieka kalendārs jau gadiem ir katra kārtīga copmaņa izvēle – tajā ir ne vien 12 lielisku lomu attēli, svētku un vārda dienas, bet arī īpaši atzīmētas copes dienas – dienas, kurās dabas pētnieki un zivju pazinēji sola labu vai lielisku lomu. 


- Iekļautas labvēlīgās copes dienas katrā mēnesī, ko iesaka dabas pētnieki un zivju pazinēji
- 12 lielisku lomu attēli
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

2,59 EUR
PIRKT

Lielo kaķu kalendārs 2024

 
Visa kaķu cilts ir noslēpumaina un iespaidīga. Lauvas, tīģeri, pumas, Latvijā vienīgais dabā sastopamais lielais kaķis lūsis – tie iemieso tik tiešām neparastas īpašības, kuras ar prieku reizēm atpazīstam paši savu mājas mīluļu skatienā un uzvedībā.

- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


2,60 EUR
PIRKT

Kalendārs “Joga priekam” 2024

Laba humora izjūta ir tik pat svarīga kā ikgadējie plāni reizi par visām reizēm apmeklēt sporta zāli vai varbūt - jogas nodarbības. Un 1.janvāris ir labs brīdis, kad cerēt jaunu sākumu. Šis kalendārs ļauj paskatīties uz jogu mazliet no cita skatupunkta, jo kādēļ gan visu nepadarīt mazliet vienkāršāku? Asprātīgi zīmējumi un radoši jogas pozu nosaukumi. Vingrojam priekā!


- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

2,70 EUR
PIRKT

Latvijas dzīvnieku kalendārs 2024

 
Latvijas daba ir bagātīga, un pavisam tuvu mums mīt dažādi mežu, pļavu un pazemes iemītnieki. Kalendārā iekļauti uzrunājoši dažādu Latvijas dzīvnieku attēli. Kalendāra īpašnieki novērtēs Latvijas dabas klātbūtni savās mājās un birojos un dzīvnieku vērīgos, cilvēcīgos skatienus visa gada garumā. Kalendārs "Latvijas dzīvnieki" ir lielisks uzskates līdzeklis visai ģimenei un Latvijas dabas daudzveidības spogulis.

- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


2,58 EUR
PIRKT

Zirgu kalendārs 2024

Sendienās zirgi bija neatņemama sastāvdaļa darba cilvēka dzīvē, mūsdienās tie vairāk priecē acis un sapņaini uzrunā ar savu majestātiskumu. Sienas kalendārs ar 12 krāšņām rikšotāju bildēm lasītājam atgādinās par svētku un vārda dienām un mēness fāžu maiņu. Kalendāra cipari būs labi saskatāmi arī no attāluma.

- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

4,22 EUR
PIRKT

Kalendārs Kaķi (mazais) 2024

 
Sienas kalendārs ar 12 kaķu fotogrāfijām būs ne tikai noderīgs palīgs ikdienas darbu plānošanai - tajā atradīsiet vārda dienas, svētku dienas un mēness fāzes -, bet arī lieliska dāvana. Izmērā neliels, bet krāsās bagāts, tad priecēs ikvienu kaķumīli!


- Mēness fāzes
- Svētku dienas
- Vārda dienas


1,13 EUR
PIRKT

Medību kalendārs 2024Kurš gan nav vēlējies ielūkoties meža dzīvnieku brīžos, kad dzīvnieki pat nenojaušs par mūsu klātbūtni. Medību kalendāra fotogrāfijas ir tieši tādas – rūpīgi bildētas un atlasītas, tās atklāj meža iemītniekus to dzīves vidē. Satura ziņā šis ir īpaši medniekiem radīts kalendārs – tajā atradīsiet 12 kvalitatīvus medījamo dzīvnieku attēlus, pārskatāmu medību sezonas kalendāru, saules un mēness rietu laikus un atzīmētas mēness fāzes.

 

- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

2,59 EUR
PIRKT

Ziedu kalendārs 2024

 
Gleznaini krāšņi puķu attēli katram gada mēnesim. Vārdadienu un svētku sarakstu papildina īpaši atzīmētas ziedu dienas – šajās dienās grieztie ziedi ilgāk saglabāsies svaigi un nezaudēs košumu; floristikas materiāli labi žūs un nezaudēs krāsu, savukārt ārstniecības augi un pirtsslotas labi žūs un ilgi saglabās aromātu un vērtību.


- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas


2,34 EUR
PIRKT

Kalendārs Pūķa gads 2024

Ūdens truša gadā sastapsies mīlīgais trusītis un sparīgais meža zaķis - Tālajos Austrumos dzīvojošais Ķīnas trusis tik tiešām apvieno abus radiniekus, un dzīvnieku eksperti norāda, ka patiesībā mājas trusīšiem un savvaļas zaķiem ir visai daudz kopīgā. Lai Truša gadā veiksme allaž jūsu pusē, lieti noderēs sienas kalendārs ar krāsainām garaušu fotogrāfijām, vārdadienām, svētku un atceres dienām.
 

- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
- Mēness fāzes

2,60 EUR
PIRKT

Ģimenes kalendārs 2024

Noderīgākais palīgs ģimenēm, kurā pietiks vietas 5 ģimenes locekļu ikdienas plāniem. Kopīgi darbi, izklaides un varbūt pat sirsnīgi novēlējumi, lai ikviena no 365 gada dienām būtu ar savējo pleca sajūtu. Kalendārs drukāts uz gana bieza papīra, lai varētu rakstīt ar pildspalvu vai par kaut ko iezīmēt ar flomāsteru.

- Mēness fāzes
- Svētku un atceres dienas
- Vārda dienas
4,22 EUR
PIRKT
Pērc savu 2024.gada kalendāru VEIKALS.LATVIJASMEDIJI.LV
 
Telefons: +371 67096600
E-pasts: info@latvijasmediji.lv
Adrese: AS "Latvijas Mediji", Toma iela 4, Rīga
Latvijas Mediji